Змішувач Excellent Glad ARAC.1105CR
Фото 3 |
Excellent Glad ARAC.1105CR Gladбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Glad ARAC.1105CR
Змішувач для ванни Excellent Glad хром ARAC.1105CR | 4 952 грн. |
Змішувач Для Ванни Excellent Glad (Arac.1105Cr) Arac.1105Cr | 4 901 грн. |
Змішувач Для Ванни Excellent Glad (Arac.1105Cr) | 5 764 грн. |
Смеситель для ванны настенный EXCELLENT Glad Arac.1105Cr хром (77136) | 5 764 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →