Автоакумулятор Exide Premium EA1000
Відео 19 | від 4 654 до 6 899 грн. Порівняти ціни 16 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:900 A |
Модифікації Exide Premium 21
Характеристики
Exide Premium EA1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Premium EA1000
Сортувати
Exide Premium 6СТ-100 Евро (EA1000) | 5 879 грн. |
Аккумулятор 100Ah-12v Exide PREMIUM (353x175x190), R, EN900 EA1000 | 5 005 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 100Ah-12v Premium, R+, EN900 (5237607293) ( | 4 899 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 100A (EA1000) EA1000 | 4 767 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 100A (EA1000) EA1000 | 4 767 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
0 4 2 5 |
Перед цим був такий самий. Проживши майже 8 років. Взявши такий самий. Вже 3 рік працює. Якість Німа Игорь Фомиченко: користуюся Exide Premium EA640 більше року |
навіть не відпрацював 3х років самий звичайний мало пропрацював |
Проездил на таком ровно 4 года! За время эксплуатации проблем не было. Перестал работать резко, машина не завелась, после зарядки завелась еще 2 раза и все. Алексей: користуюся Exide Premium більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо