Вантажний акумулятор Exide Professional Power EF1453
від 6 320 до 8 883 грн. Порівняти ціни 10 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:145 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1050 A |
Модифікації Exide Professional Power 5
Характеристики
Exide Professional Power EF1453 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Professional Power EF1453
Сортувати
Exide Power Pro 6СТ-145 (EF1453) | 7 198 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Power PRO 145A (EF1453) EF1453 | 6 320 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE Power PRO 145A (EF1453) EF1453 | 6 320 грн. |
Батарея акумуляторна \"Heavy Professional Power\", 12в 1 | 7 133 грн. |
EXIDE EF1453 | 7 240 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо