Вантажний акумулятор Exide Professional EG1803
від 6 960 до 10 974 грн. Порівняти ціни 13 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:180 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1000 A |
Модифікації Exide Professional 3
Характеристики
Exide Professional EG1803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Professional EG1803
Сортувати
Exide Start Pro 6СТ-180 (EG1803) | 7 877 грн. |
Аккумулятор 180Ah-12v Exide PROFESSIONAL (513x223x223), L, EN1000 EG1803 | 7 988 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 180A (EG1803) EG1803 | 7 524 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 180A (EG1803) EG1803 | 7 524 грн. |
EXIDE Start PRO (EG1803) 180Ah-12v, EN1000 | 7 504 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо