Акумулятор для мотоцикла Exide Factory Sealed AGM12-10
від 2 021 до 2 723 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:мотоцикл Ємність:10 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:150 A |
Модифікації Exide Factory Sealed 16
Характеристики
Exide AGM12-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Factory Sealed AGM12-10
Сортувати
EXIDE AGM1210 | 2 059 грн. |
Батарея акумуляторна, 12В 10А/год AGM1210 | 2 132 грн. |
Мото акумулятор 10ач 150а "+" зліва EXIDE, AGM12-10 | 2 305 грн. |
Акумулятор EXIDE AGM12-10 | 2 723 грн. |
Мото акумулятор Exide Ready AGM 10 Ah (+/-) 150EN (AGM12-10) | 2 021 грн. |
Акумулятор залитий та заряджений AGM 10Ah 150A 150x87x130мм(AGM1210) вир-в | 2 435 грн. |
Мото акумулятор EXIDE SLA12-10 / AGM12-10 10 Ач, 150 A, (+/-), 150x87x130 | 2 508 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо