Фотоспалах Extra Digital DF-800
Фото 7 |
Extra Digital DF-800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extra Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extra Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extra Digital DF-800
Усі ціни 13 →Фотовспышка Extradigital DF-800 | 2 844 грн. |
Фотоспалах Extradigital DF-800 | 2 844 грн. |
Спалах Extradigital DF-800 (DF800ED0006) | 1 529 грн. |
Вспышка EXTRADIGITAL DF-800 (ручная настройка) (DF800ED0006) DF800ED0006 | 1 284 грн. |
Спалах Extradigital DF-800 (DF800ED0006) DF800ED0006 | 1 353 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості фотоспалаху Extra Digital DF-800:
- Вбудований рефлектор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →