Акумулятор Panasonic Eneloop 4xAA 2000 mAh + case (BK-3MCDEC4BE)
Фото 4 |
Panasonic Eneloop 4xAA 2000 mAh + case |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Використовую такі для ліхтарика та Геймпада Microsoft Xbox Користуюся такими не вперше все чудово. Жодних. Дмитро Олександрович: користуюся Panasonic Eneloop 4xAA 2000 mAh більше року |
Додати відгук
Модификації Panasonic Eneloop
Ціни на Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 2xAA 2000 mAh | від 406 грн. | 30 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop 4xAA 2000 mAh | від 750 грн. | 14 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop 4xAA 2000 mAh + case | від 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 8xAA 2000 mAh | від 1 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 12xAA 2000 mAh | від 2 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 16xAA 2000 mAh | від 3 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →