Комплект відеоспостереження Ezviz CS-BC1-B1
Фото 11 |
Ezviz CS-BC1-B1
Тип комплекту:цифровий
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 2.8 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
В якості накопичувача для зберігання відео використовується карта пам'яті Micro SD до 256 ГБ. Камера оснащується батареєю на 12900 маг і вбудованою сиреною на 105 дБ.
Всі характеристики
Характеристики CS-BC1-B1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz CS-BC1-B1
EZVIZ CS-BC1-B1 IP-видеокамера с автономным питанием Sale | 8 170 грн. |
Ezviz CS-BC1-B1 — IP камера 1920x1080 2.8 мм (Вітрина) | 3 999 грн. |
IP відеокамера Wi-Fi 2 MP з акумулятором Ezviz CS-BC1-B1 | 7 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →