Wi-Fi камера Ezviz H4 (CS-H4-R201-1H3WKFL)
Відео 3Фото 4 |
Ezviz H4 |
|
Голосові повідомлення, що настроюються.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz H4
Усі ціни 17 →IP-камера відеоспостереження Ezviz Wi-Fi CS-H4 3WKFL (4 MP/2.8 mm) | 3 001 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Ezviz Wi-Fi CS-H4 3WKFL (4 MP/2.8 mm) | 3 001 грн. |
IP-відеокамера вулична 4 Мп з Wi-Fi Ezviz CS-H4 (3WKFL, 2.8мм) із вбудован | 2 925 грн. |
Камера відеоспостереження Ezviz CS-H4-3WKFL (2.8) | 2 570 грн. |
Камера видеонаблюдения Ezviz CS-H4-3WKFL (2.8) CS-H4-3WKFL (2.8) | 3 000 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →