Wi-Fi камера Ezviz BC2
Відео 22Фото 7 |
Ezviz BC2 |
|
Функція розпізнавання людини. Магнітна основа.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz BC2
Ezviz BC2 Black (CS-BC2) 99-00012778 | 5 125 грн. |
Wi-Fi IP-камера 2 МП Ezviz CS-BC2 чорна акумуляторна | 5 000 грн. |
Wi-Fi IP-камера 2 МП Ezviz CS-BC2 біла акумуляторна | 5 000 грн. |
Ip відеокамера Ezviz CS-BC2 2MP | 4 875 грн. |
Мініатюрна Smart Wi-Fi камера Ezviz CS-BC2 (2MP) | 3 751 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →