Wi-Fi камера Xiaomi Outdoor Camera CW400
Відео 2Фото 11 |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Outdoor Camera CW400
Усі ціни 8 →IP-камера відеоспостереження Xiaomi Outdoor Camera CW400 (MJSXJ04HL) (BHR5 | 2 477 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Xiaomi Outdoor Camera CW400 (MJSXJ04HL) (BHR5224 | 2 465 грн. |
IP-камера для відеоспостереження Xiaomi Outdoor Camera CW400 (MJSXJ04HL/BH | 2 589 грн. |
IP камера Mi Outdoor Camera CW400 (BHR7624GL) | 2 699 грн. |
Xiaomi Outdoor Camera CW400 White (MJSXJ04HL) (BHR5224CN) (MJSXJ04HL) (BHR | 2 499 грн. |
Вулична камера Xiaomi Outdoor Camera CW400 забезпечує високий рівень безпеки та контролю за територією завдяки своїм передовим технологічним рішенням та широкому функціоналу.
Повний контроль без сліпих зон
З можливістю панорамування на 360 º і нахилу на 160 º, ця камера дозволяє ефективно контролювати велику територію, виключаючи сліпі зони. Посилений Wi-Fi сигнал гарантує стабільне підключення, що забезпечує безперервний моніторинг.
Інтелектуальне розпізнавання та оповіщення
Камера оснащена функціями детекції руху та визначення людини, що мінімізує помилкові спрацьовування. У разі виявлення активності, система автоматично активує звукову та світлову тривогу та надсилає повідомлення власнику через мобільний додаток Xiaomi Home.
Якісне нічне бачення та запис відео
Дві інфрачервоні камери та висока світлосила лінзи f/1.6 забезпечують чітке відео навіть в умовах низького освітлення. Зйомка у форматі 2.5K з використанням кодека H.265 гарантує відмінну якість зображення за оптимального розміру файлів.
Xiaomi Outdoor Camera CW400 є багатофункціональним та надійним рішенням для забезпечення безпеки та контролю за периметром як приватних будинків, так і більших об'єктів.