Всесезонна шина Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T
Відео 27Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T 265/70 R16 112 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T
Усі ціни 11 →Шина Falken Wild Peak A/T AT01 265/70 R16 112T | 5 090 грн. |
Falken WildPeak A/T AT01 265/70 R16 112T | 5 400 грн. |
Falken WILDPEAK AT01 265/70 R16 112T (2317889151) | 6 240 грн. |
Falken WildPeak A/T AT01 265/70 R16 112T | 6 905 грн. |
Falken WildPeak A/T AT01 265/70 R16 112T | 5 725 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T
Ціни на Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T |
---|---|---|---|---|
Falken WildPeak A/T 265/70 R16 112T | від 5 090 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →