Автомагнітола Fantom FP-327
Fantom FP-327
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Всі характеристики
Характеристики FP-327
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantom FP-327
Усі ціни 6 →Автомагнитола Fantom FP-327 Black/Green | 681 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-327 Black/Green | 715 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-327 Black/Green | 655 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-327 Black/Green | 681 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-327 | 748 грн. |
Магнітола Fantom FP-327 Black/Green | 894 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →