Автомагнітола Fantom FP-4060
Відео 3 |
Fantom FP-4060
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:4 "
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики FP-4060
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantom FP-4060
Усі ціни 10 →Fantom FP-4060 Black/Green | 1 660 грн. |
Автомагнитола Fantom FP-4060 Black/Green | 1 883 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-4060 Black/Green | 1 777 грн. |
Автомагнітола FANTOM FP-4060 Black/Green | 1 799 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-4060 Black/Green | 1 883 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →