Автомагнітола Fantom FP-303
Відео 2 |
Fantom FP-303
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:40 Вт, 2 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики FP-303
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantom FP-303
Усі ціни 9 →Fantom FP-303 | 530 грн. |
Автомагнитола Fantom FP-303 Black/Red | 554 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-303 Black/Red | 554 грн. |
Автомагнітола FANTOM FP-303 Black/Red | 539 грн. |
Автомагнітола Fantom FP 303 Black/Red (37199) | 582 грн. |
ще 4 пропозиції
anonim
6 жовтня 2018, 14:24
Замена усилителя #
Можно ли заменить плату усилителя на более мощную, по той причине, что динамики не развивают свою мощность они репят
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →