Циркулярна пила FDB Maschinen DB 1800 (827719)
Фото 8 |
FDB Maschinen DB 1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen DB 1800
Циркулярный станок FDB Maschinen DB 1800 827719 | 49 000 грн. |
Круглопильний верстат FDB Maschinen DB1800 827719 | 49 000 грн. |
Круглопильный станок FDB Maschinen DB1800 827719 | 49 000 грн. |
Циркулярна пила FDB Maschinen DB1800 | 49 000 грн. |