Пила FDB Maschinen SG 5018/220 (826498)
FDB Maschinen SG 5018/220 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen SG 5018/220
Усі ціни 7 →Стрічкопильний верстат FDB Maschinen SG 5018 (0.75 Вт) 826498 | 56 490 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 5018/220В 826498 | 58 600 грн. |
Ленточная пила FDB Maschinen SG 5018 (220В) 826498 | 56 500 грн. |
Стрічковопильний верстат FDB Maschinen SG 5018 (0.75 Вт) (826498) 826498 | 56 500 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 5018 (220В) | 56 444 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 5018 (220В) | 56 449 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 5018 (220 В) | 56 454 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель SG 5018/220 — напруги живлення 230 В
- Модель SG 5018/380 — напруги живлення 400 В
Модификації FDB Maschinen SG 5018/220
Ціни на FDB Maschinen SG 5018/220 |
---|---|---|---|---|
FDB Maschinen SG 5018/220 | від 56 444 грн. | 7 пропозицій | ||
FDB Maschinen SG 5018/380 | від 56 444 грн. | 7 пропозицій |