Відрізна пила FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 (827658)
Відео 1Фото 8 |
FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen GYQ 400 HP/220
Монтажна пила маятникова FDB Maschinen GYQ400HP/220 (3 кВт, 400 мм) 827658 | 12 000 грн. |
Маятникова пила FDB Maschinen GYQ400HP/220 (3 кВт, 400 мм) (827658) 827658 | 12 000 грн. |
Пила монтажна FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 | 12 943 грн. |
Пила монтажна FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 | 12 948 грн. |
Пила монтажна FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 | 12 953 грн. |
Відеоогляди
Модификації FDB Maschinen GYQ 400 HP/220
Ціни на FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 |
---|---|---|---|---|
FDB Maschinen GYQ 400 HP/220 | від 12 000 грн. | 5 пропозицій | ||
FDB Maschinen GYQ 400 HP | від 12 000 грн. | 1 пропозиція |