Пила FDB Maschinen SGA 300
FDB Maschinen SGA 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen SGA 300
Стрічно-пільний верстат напівавтомат FDB Maschinen SGA 300 G (3 кВт) (8278 | 377 960 грн. |
Стрічкова пила для металу FDB Maschinen SGA 300 G 827818 | 378 000 грн. |
Стрічковопильний верстат по металу FDB Maschinen SGA 300 G (3 кВт) (827818 | 378 000 грн. |