Відрізна пила FDB Maschinen GYQ 400 B/220 (826907)
FDB Maschinen GYQ 400 B/220 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen GYQ 400 B/220
Монтажна пила FDB Maschinen GYQ 400/220В (2.2 кВт, 400 мм) (826907) 826907 | 12 650 грн. |
Пила монтажна FDB Maschinen GYQ400/220В 826907 | 12 650 грн. |
Монтажна пила FDB Maschinen GYQ 400/220В (2.2 кВт, 400 мм) (826907) 826907 | 12 650 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель GYQ 400 B/220 — напруги живлення 230 В
- Модель GYQ 400 B/380 — напруги живлення 400 В
Модификації FDB Maschinen GYQ 400 B/220
Ціни на FDB Maschinen GYQ 400 B/220 |
---|---|---|---|---|
FDB Maschinen GYQ 400 B/220 | від 12 650 грн. | 3 пропозиції | ||
FDB Maschinen GYQ 400 B/380 | від 12 000 грн. | 3 пропозиції |