Струни Dunlop Heavy Core 10-48 (DHCN1048)
Dunlop Heavy Core 10-48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Heavy Core 10-48
Струни для електрогітари Dunlop DHCN1048 Heavy Core Heavy Set Electric Gui | 345 грн. |
Струны DUNLOP DHCN1048 HEAVY CORE ELECTRIC GUITAR STRINGS (10-48) | 315 грн. |
Струни Dunlop DHCN1048 Heavy Core 10-48 Heavy | 418 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →