Струни DAddario XL ProSteels 9-42 (EPS520)
DAddario XL ProSteels 9-42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL ProSteels 9-42
Струни для електрогітари D'Addario EPS520 ProSteels Super Light Electric S | 347 грн. |
Струны D'ADDARIO EPS520 XL PROSTEELS SUPER LIGHT (09-42) | 318 грн. |
D'Addario EPS520 XL ProSteels Super Light (9-42) | 344 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario EPS520 XL PRO STEELS SUPER LIGHT 09-42 | 353 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →