Ліхтарик Fenix LR40R V2.0
Відео 11Фото 16 |
Fenix LR40R V2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix LR40R V2.0
Усі ціни 37 →Фонарь ручной Fenix LR40R V2.0 LR40RV20 | 13 280 грн. |
Ліхтар ручний Fenix LR40R V2.0 | 13 280 грн. |
2в1 - фонарь + PowerBank Fenix LR40R V2.0 (15000 люмен, 16 режимов, USB- | 13 280 грн. |
Ліхтар ручний Fenix LR40R V2.0 | 13 280 грн. |
Fenix 2в1 - фонарь + PowerBank Fenix LR40R V2.0 (15000 люмен, 16 режимов | 13 280 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →