Ліхтарик Fenix E03R
Відео 35Фото 5 |
Fenix E03R |
|
Ліхтар-брелок торгової марки Fenix – це компактний аксесуар, який призначається для носіння на зв'язці ключів. Модель можна віднести до середнього цінового сегменту та розглядати як рішення для повсякденного носіння (EDC). Повністю металевий корпус приладу характеризується легкою вагою (всього 22 грами без урахування акумулятора) та мініатюрними розмірами (довжина менше 5 см), тому він без проблем поміститься у будь-яку кишеню і не завдасть незручностей користувачу.
Ліхтарик Fenix E03R повинен витримати падіння з метрової висоти, а також має волого- та пилозахисту за стандартом IP66 (впорається зі зливами та спрямованими струменями води). Як джерела світла запропоновано два світлодіоди — білий Match CA18 та червоний Everlight 2835. Перший використовується в основних режимах (з 4 різними рівнями яскравості від 5 до 260 лм), а другий — у додаткових — мерехтіння та червоне світло. Дальність освітлення варіюється від 7 до 42 метрів, а період автономності в еко-режимі досягає 18 годин (а в максимальному підживленні потрібна буде вже через 45 хвилин). Живиться модель від інтегрованого акумулятора ємністю 200 мАгод, який доповнений індикацією рівня заряду. Заряджати його пропонується через USB Type-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix E03R
Усі ціни 7 →Фонарь ручной Fenix E03R | 1 250 грн. |
Fenix Ліхтар ручний E03R | 1 449 грн. |
Ліхтар Fenix E03R | 1 563 грн. |
Комплект Fenix Фонарь ручной E03R 2 шт E03R+E03R | 2 325 грн. |
Комплект Fenix Фонарь ручной E03R + Фонарь ручной E28R E03R+E28R | 3 816 грн. |
Комплект Fenix Фонарь ручной C7 + Фонарь ручной E03R C7+E03R | 4 527 грн. |
Комплект Fenix Фонарь ручной C7 + Фонарь ручной E03R C7+E03R | 4 419 грн. |
- Світлодіоди: Match CA18 білого світла і Everlight 2835 червоного світла
- Автоматичний захист від перегріву
- Заряджається за допомогою USB Type-C