Лампочка Osram LED Classic A60 9W 2700K E27
Osram LED Classic A60 9W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Classic A60 9W 2700K E27
Усі ціни 15 →Набір ламп LED Osram A60 E27 RGB 9W 2 шт. з пультом д/у 4058075430891 | 383 грн. |
Osram Osram Led STAR+ A60 DIM 9W 806Lm 2700К+RGB E27 пульт ДК 2 шт (405807 | 349 грн. |
OSRAM LED STAR E27 9-60W 2700K+RGB 220V A60, 2шт+пульт ДУ (4058075430891) | 349 грн. |
Лампа світлодіодна OSRAM LED STAR E27 9-60W 2700K + RGB 220V A60, 2шт + пу | 349 грн. |
OSRAM LED STAR E27 9-60W 2700K+RGB 220V A60, 2шт+пульт ДУ (4058075430891) | 349 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →