Лампочка Feron LB-745 6W 2700K E27 (5028)
43 грн. Купити! Світлодіодна лампа Feron LB745 G45 6W-E27-2700K 5028Ledmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Feron LB-745 6W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Feron LB-745 6W 2700K E27
Ціни на Feron LB-745 6W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Feron LB-745 6W 2700K E27 | від 43 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-745 6W 4000K E27 | від 43 грн. | 2 пропозиції | ||
Feron LB-745 6W 6400K E27 | від 40 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →