Акваріум Ferplast Dubai 190 л
Фото 4 |
Ferplast Dubai 100 LED 190 л240 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferplast Dubai 190 л
Скляний акваріум Dubai 100 зі світлодіодною системою освітлення і комплект | 15 822 грн. |
Акваріум Ferplast DUBAI 100 LED WHITE 101 x 41 x h 53 cm | 17 086 грн. |
Акваріум Ferplast Dubai 100 LED 101х41х53 см на 190 літрів Білий зі світло | 15 822 грн. |
Акваріум Ferplast Dubai 100 LED 101х41х53 см на 190 літрів Чорний зі світл | 15 822 грн. |
Акваріум Ferplast Dubai 100 LED 101x41x53 см 190 літрів чорний зі світлоді | 15 815 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 65036006 — колір: бежевий
- Модель 6503600666000706 — колір: бежевий, з тумбою
- Модель 65036017 — колір: чорний
- Модель 6503601766000717 — колір: чорний, з тумбою
- Модель 65036011 — колір: білий
- Модель 6503601166000711 — колір: білий, з тумбою
- Модель 65036071 — колір: горіх
- Модель 6503607166000771 — колір: горіх, з тумбою
Модификації Ferplast Dubai
Ціни на Ferplast Dubai |
---|---|---|---|---|
Ferplast Dubai 190 л | від 15 815 грн. | 5 пропозицій | ||
Ferplast Dubai 240 л | від 19 546 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →