Мангал / барбекю Weber Original Kettle 47
Відео 8Фото 34 |
Weber Original Kettle 47 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Купити Weber Original Kettle 47
Усі ціни 6 →Угольный гриль Weber One-Touch Original 47 см 1241304 | 10 399 грн. |
Гриль угольный Weber One-Touch Original 47cm Black (1241304) | 10 399 грн. |
Гриль вугільний Classic Kettle 47 см. чорний (1241304) | 10 399 грн. |
Вугільний гриль Weber 1241304 | 10 399 грн. |
Вугільний гриль Weber One-Touch Original 47cm Black (1241304) | 6 665 грн. |
Вугільний гриль Weber Classic Kettle 47 см (1241304) | 10 399 грн. |
Цей стаціонарний вугільний гриль від американського виробника Weber вважається культовим серед собі подібних. Зручна і містка барбекюшніцу може трансформуватися в гриль — завдяки напівсферичної плескатої кришці.
Температурний контроль
Модель оснащена усіма фішками, які тільки можна передбачити в грилі. Тут є навіть термометр — він вмонтований в кришку і дозволяє контролювати температуру приготування страв. Регулювання спека здійснюється за допомогою системи One-Touch — вона не тільки очищає дно, з її допомогою можна керувати жаром. Коригувати температуру всередині гриля допомагають вентиляційні отвори, розташовані на кришці. Також на ній є гачок для лопаток, щипців та іншого інструменту.
Корпус зроблений з жароміцної сталі. Покриття — порцеляновий емаль, не терпить металевих щіток.
У Weber Original Kettle 47 є два лотка-роздільника для вугілля, виготовлені з міцної оцинкованої сталі. З їхньою допомогою можна рівномірно розподілити вугілля з боків, щоб готувати непрямим методом. Для відмірювання вугілля додається дозатор (мірна чаша). Конструкція алюмінієвої чаші така, що якщо на вулиці подме вітер, то золу буде розносити по повітрю — може потрапити на одяг.