Компресор FIAC Air Force 1129502953 50 л
Фото 6 |
FIAC Air Force 1129502953 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIAC Air Force 1129502953 50 л
Усі ціни 9 →Компресор поршневий Vрес=50л, 170л/мин, 220V, 1,5кВт FIAC - AIR FORCE 1129 | 9 072 грн. |
Компрессор FIAC 50л, 170л/мин, 220V, 1,5кВт (1129502953) 1129502953 | 8 694 грн. |
Компресор FIAC 50л, 170л/мин, 220V, 1,5кВт (1129502953) 1129502953 | 9 072 грн. |
Поршневой компрессор 50л, 170л/мин, 220V, 1,5кВт FIAC AIR FORCE 1129502953 | 9 072 грн. |
FIAC Компресор FIAC 50л, 170л/мин, 220V, 1,5кВт (1129502953) 1129502953 | 9 072 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації FIAC Air Force 1129502953
Ціни на FIAC Air Force 1129502953 |
---|---|---|---|---|
FIAC Air Force 1129502952 24 л | від 6 706 грн. | 9 пропозицій | ||
FIAC Air Force 1129502953 50 л | від 7 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →