Компресор MIOL 81-170 50 л
Відео 3 |
MIOL 81-170 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-170 50 л
Компрессор масляный Miol (81-170) | 7 169 грн. |
Компресор Miol Титан (81-170) | 9 345 грн. |
Компресор одноциліндровий (50 л, 206 л/хв) "Титан" MIOL 81-170 масляний пр | 8 466 грн. |
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Артикул 81-152 — об'єм ресивера 24 л
- Артикул 81-170 — об'єм ресивера 50 л
Модификації MIOL 81-170
Ціни на MIOL 81-170 |
---|---|---|---|---|
MIOL 81-152 24 л | від 6 209 грн. | 3 пропозиції | ||
MIOL 81-170 50 л | від 7 169 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →