Плита Fiesta E 6043 H-W білий
Фото 3 |
Fiesta E 6043 H-W білий 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta E 6043 H-W білий
Усі ціни 19 →Електрична плита Fiesta E 6043 H-W | 9 004 грн. |
Плита Fiesta E 6043 H-W | 9 176 грн. |
Плита електрична Fiesta E 6043 H-W | 9 449 грн. |
Плита электрическая Fiesta E 6043 H-W | 8 361 грн. |
Fiesta Fiesta E 6043 H-W | 9 349 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →