Плита Fiesta G 5403 S-W білий
Фото 8 |
Fiesta G 5403 S-W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta G 5403 S-W білий
Газовая плита Fiesta G 5403 S-W | 7 275 грн. |
Плита газова Fiesta g 5403 s-w | 6 646 грн. |
Газова плита Fiesta G 5403 S-W | 6 048 грн. |
Fiesta G 5403 S-W | 7 990 грн. |
Плита кухонная Fiesta G 5403 S-W | 5 832 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →