Плита Fiesta G 6403 SD-W білий
Fiesta G 6403 SD-W білий 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta G 6403 SD-W білий
Усі ціни 22 →Газова плита Fiesta G 6403 SD-W | 9 268 грн. |
Плита Fiesta G 6403 SD-W | 9 230 грн. |
Плита газова Fiesta G 6403 SD-W | 8 399 грн. |
Газовая плита Fiesta G 6403 SD-W | 8 470 грн. |
Fiesta Fiesta G 6403 SD-W | 10 299 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →