Плита Fiesta C 5403 SD-B коричневий
Фото 3 |
Fiesta C 5403 SD-B коричневий 2022 рік білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta C 5403 SD-B коричневий
Усі ціни 30 →Комбінована плита Fiesta C 5403 SD-B | 9 063 грн. |
Плита Fiesta C 5403 SD-B | 8 834 грн. |
Плита комбінована Fiesta C 5403 SD-B | 9 799 грн. |
FIESTA C 5403 SD-B | 8 710 грн. |
Плита комбинированная Fiesta C 5403 SD-B | 7 129 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fiesta C 5403 SD-B
Ціни на Fiesta C 5403 SD-B |
---|---|---|---|---|
Fiesta C 5403 SD-W білий | від 6 907 грн. | 34 пропозиції | ||
Fiesta C 5403 SD-B коричневий | від 6 899 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →