Витяжка Finlux FE-60VGRBB чорний
Finlux FE-60VGRBB чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finlux FE-60VGRBB чорний
Усі ціни 6 →Витяжка Finlux FE-60VGRBB | 9 217 грн. |
Finlux FE-60VGRBB | 12 956 грн. |
Finlux FE-60VGRBB | 13 272 грн. |
Вытяжка наклонная Finlux FE-60VGRBB | 9 275 грн. |
Витяжка похила Finlux FE-60VGRBB | 9 269 грн. |
Витяжка похила Finlux FE-60VGRBB | 9 279 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →