Витяжка GRANADO Vivares 1614-1200 Glass
Фото 17 |
GRANADO Vivares 1614-1200 Glass |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Vivares 1614-1200 Glass
Усі ціни 32 →Кухонна витяжка Granado Vivares 1614-1200 black glass | 10 989 грн. |
Витяжка GRANADO Vivares 1614-1200 black glass (GCH336411) | 10 990 грн. |
Вытяжка Granado Vivares 1614-1200 white glass | 10 990 грн. |
Витяжка кухонна GRANADO Vivares 1614-1200 black glass (GCH336411) | 10 799 грн. |
Кухонная вытяжка Granado Vivares 1614-1200 black glass | 10 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →