Зимова шина Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T
Відео 3Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T
Усі ціни 11 →Goodyear UltraGrip Cargo 215/65 R16C 109/107T | 4 081 грн. |
Goodyear UltraGrip Cargo 215/65 R16C 109/107T | 4 158 грн. |
Goodyear UltraGrip Cargo 215/65 R16C 109/107T | 6 440 грн. |
Зимние шины Goodyear UltraGrip Cargo 215/65 R16C 109/107T 1001522995 | 4 181 грн. |
Goodyear Ultra Grip Cargo 215/65 R16C 109/107T 97171 | 4 283 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T
Ціни на Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Cargo Ultra Grip 215/65 R16C 109T | від 4 081 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо