Зимова шина Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T
Усі ціни 6 →Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T | 4 899 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T 59562 | 5 001 грн. |
Шини Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T | 10 213 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T | 4 967 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T TC272718 | 9 345 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 215/65 R16C 109/107T | 9 993 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T
Ціни на Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive WY01 215/65 R16C 109T | від 4 899 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →