Зимова шина Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Усі ціни 29 →Firestone WinterHawk 4 195/65 R15 91T | 2 240 грн. |
Firestone WINTERHAWK 4 195/65 R15 91T (9031004897) | 3 640 грн. |
Firestone WinterHawk 4 (195/65R15 91T) | 2 026 грн. |
Firestone WinterHawk 4 195/65 R15 91T | 2 319 грн. |
Зимние шины Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T 1001912231 | 2 172 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Ціни на Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H | від 3 082 грн. | 6 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T | від 1 968 грн. | 29 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 95T | від 3 768 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →