Сушарка для фруктів FIRST Austria FA-5125
FIRST Austria FA-5125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5125
Усі ціни 10 →Сушка First FA-5125 | 1 550 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів First FA-5125 | 1 386 грн. |
First FA 5125 | 1 219 грн. |
Сушіння First FA-5125 | 1 300 грн. |
Сушка для фруктов и овощей First FA-5125 | 1 377 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сушарки для фруктів FIRST Austria FA-5125:
- Вентилятор для циркуляції повітря
РекомендуємоПорівняти в таблиці →