Електрочайник FIRST Austria FA-5427-2 2200 Вт 1.7 л білий
FIRST Austria FA-5427-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5427-2 2200 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 30 →Електрочайник First FA-5427-2-GR | 599 грн. |
Электрочайник First FA-5427-2 GR | 601 грн. |
Електрочайник First FA-5427-2-GR | 599 грн. |
First FA-5427-2 GR | 599 грн. |
Електрочайник пластиковий FIRST FA-5427-2-GR | 509 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →