Електрочайник FIRST Austria FA-5409-5 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Відео 1Фото 3 |
FIRST Austria FA-5409-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5409-5 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 41 →First First FA-5409-5 | 899 грн. |
First FA-5409-5 | 959 грн. |
Електрочайник First FA-5409-5 | 1 349 грн. |
Електрочайник First FA-5409-5 | 899 грн. |
Электрочайник First FA-5409-5 | 1 083 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →