Електрочайник Maestro MR-044 2000 Вт 1.7 л
Maestro MR-044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-044 2000 Вт 1.7 л
Усі ціни 33 →Електрочайник Maestro MR-044 Blue | 521 грн. |
Електрочайник Maestro MR-044-BLUE | 489 грн. |
Електрочайник MR-044-BLUE 1,7 л потужність: 1850-2200 Вт нагрів. елемент з | 543 грн. |
Чайник Maestro MR-044 White-Violet MR-044- біло-фіолет | 549 грн. |
Електрочайник Maestro 1.7 л, 2200 Вт (MR-044) | 555 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Maestro MR-044:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →