Фен FIRST Austria FA-5654-7-BU
Фото 6 |
FIRST Austria FA-5654-7-BU синій сірий |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5654-7-BU
Усі ціни 39 →Фен First FA-5654-7-BU | 879 грн. |
Фен First FA-5654-7-BU | 799 грн. |
Фен First FA-5654-7BU | 1 249 грн. |
Фен First FA-5654-7-BU | 708 грн. |
First FA-5654-7BU FA-5654-7-BU | 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FIRST Austria FA-5654-7-BU
Ціни на FIRST Austria FA-5654-7-BU |
---|---|---|---|---|
FIRST Austria FA-5654-7-BU | від 599 грн. | 40 пропозицій | ||
FIRST Austria FA-5654-7-GR | від 599 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →