Стайлер FIRST Austria FA-5668-1
FIRST Austria FA-5668-1 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5668-1
Усі ціни 20 →Стайлер First FA-5668-1 | 809 грн. |
Утюжок (Випрямляч) для волосся First FA-5668-1 | 599 грн. |
First Випрямляч для волосся FA-5668-1 | 599 грн. |
First FA-5668-1 | 528 грн. |
Електрощипці FIRST FA-5668-1 | 559 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →