Фен Silver Crest SHTR 2200 F3
Відео 1Фото 3 |
Silver Crest SHTR 2200 F3 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SHTR 2200 F3
Усі ціни 6 →Фен Silver Crest SHTR 2200 F3 silver | 821 грн. |
Фен для волосся SilverCrest SHTR 2200 F3 Сірий | 932 грн. |
Фен для волосся Silver Crest SHTR 2200 F3 silver Німеччина | 1 037 грн. |
Фен Silver Crest SHTR 2200 F3 2200 Вт Функції іонізація Холодний обдув 2 ш | 974 грн. |
Фен для волосся SILVERCREST® Ionen-Haartrockner SHTR 2200 F3 | 730 грн. |
Фен для волосся з іонізацією Silver Crest SHTR 2200 F3 | 895 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →