Вудилище Flagman Tactic 702 (FTAC702)
Flagman Tactic 702 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Tactic 702
Спиннинговое удилище Flagman Tactic 2.13м 18г FTAC702 | 556 грн. |
Спінінг Flagman Tactic 2.13 м 18г (FTAC702) | 593 грн. |
Cпінінговe вудлище Flagman Tactic 2.13м 18г арт FTAC702 | 741 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →