Вудилище Flagman S-River Pole 500 (SRP500)
Flagman S-River Pole 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman S-River Pole 500
Маховое удилище Flagman S-River Pole 5м SRP500 | 750 грн. |
Телескопічне вудилище Flagman S-River Pole 5м (SRP500) | 800 грн. |
Махове вудлище Flagman S-River Pole 5м арт SRP500 | 1 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →