Надувний човен Intex Explorer Pro 200 Boat (58356)
Intex Explorer Pro 200 Boat |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Explorer Pro 200 Boat
Усі ціни 7 →Напівторамісний надувний човен Intex 58356 Explorer PRO 200, 196 х 102 см. | 1 099 грн. |
Надувний човен Intex Explorer 200 двомісний 58356 | 1 344 грн. |
Двомісна Intex надувний човен 58356 (196x102x33 см) Explorer Pro 200 | 1 334 грн. |
Двомісний надувний човен Intex 58356 (196 x 102 x 33 см) Explorer Pro 200 | 1 304 грн. |
Човен надувний гребінний Intex 58356 Explorer Pro 200 | 1 123 грн. |
Човен надувний 3-х місний Intex Explorer PRO 200, 196 х 102 см 3-х камерни | 1 649 грн. |
Напівторамісний надувний човен Intex 58356 Explorer PRO 200, 196 х 102 см. | 1 703 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →