Вудилище Flagman Black Sea Seaborn 450 (FSBN450)
Фото 9 |
Flagman Black Sea Seaborn 450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Black Sea Seaborn 450
Серфовое удилище Flagman Black Sea Seaborn 4.2 м 100-250 г FSBN450 | 3 150 грн. |
Серфовий вудилище Flagman Black Sea Seaborn 4.5м 100-250г (FSBN450) | 4 200 грн. |
Вудлище серфове Flagman Black Sea - Seaborn 4.50M 100-250G (137811) | 3 360 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →